Neden Yenileme?

Binanızın Değerini Korumak Veya Arttırmak İçin;

Asansörler de diğer makinelerin parçaları gibidir. Sık kullanım nedeniyle yıpranırlar. Tipik bir asansör 20 yıl sonra; 460,000 km yol kat etmiştir. (Bu dünyanın etrafını 12 kez dolaşmak anlamına gelir.) Yaklaşık 10 milyon yolcu taşımıştır.

 

Değişimlere uyumlu olmak için zaman geçtikçe binanızın ihtiyaçları artar, yeni standartlar yürürlüğe girer ve yeni teknoloji olanakları ortaya çıkar.

 

Bina Sakinlerinin Rahatı İçin;

Asansörünüz olmasını istediğiniz kadar güvenli mi? Örneğin kapılar ve seviyeleme hassasiyeti nasıl? Asıl önemlisi binada yaşayan kişiler kendilerini güvende hissediyor mu?

 

Tüm Olanaklardan Faydalanmak İçin;

Profesyonel bir modernizasyon, performansın en üst seviyede olmasını, güvenilirlik ve emniyetin günümüz asansörleri ile aynı seviyede olmasını sağlayabilir.

 

Hausman asansör olarak sizlere binanıza uygun modernizasyon çözümleri sunuyoruz. Hatta bunlar modüler çözümler de olabilmektedir. Bu Sistem yatırım maliyetlerinin kontrolüne yardımcı olmasının yanı sıra ekipmanın dikkat gerektiren kısmına odaklanmak için de yardımcı olmaktadır.

 

Ayrıca  Hausman Asansör'ün  sistemi ve deneyimi sayesinde modernizasyon esnasında bina sakinleri minimum oranda rahatsızlık duyarlar.

 

Hausman Asansör, tüm bu ihtiyaçlara cevap verebilmek için kendi markası olmayan asansörlere yenileme ve iyileştirme hizmetleri sunmakta, ayrıca kendi tesis etmiş olduğu ve yenileme gereken asansörlere de modernizasyon hizmeti vermektir.

 


ürün ayrıntısı için ürünlerin isimlerini tıklayınız

https://www.westamatic.de/ https://www.anton-heim.de/ https://www.teuto-finanzen.de/ https://www.wohnungen-lorch.de/ http://www.hoenskliks.nl/ https://www.ross-cosmetic.de/ https://www.dreherei-glock.de/ https://www.vu-optimierung.de/ https://www.young4mation.de/ https://www.campdragan.com/ https://www.flomaq.de/ https://www.aktionspreisforum.de/ https://www.dreherei-glock.de/ https://www.vuongdesign.nl/ https://www.tewes-grafik.de/ http://www.laserhaircare.nl/ https://www.josephgrill.nl/ https://www.edinstwo.de/ https://www.malente-brodersen.de/ https://www.crashman.nl/ https://www.philippjaehnel.de/ https://www.maxtreppen.de/ https://www.fedelespain.com/ https://www.ekskuus.nl/ http://www.chariotsofthedead.com/ https://www.brockvilleinfo.com/ https://www.deverzinner.nl/ https://www.esmoebel.de/ https://www.hp-berufshilfe.de/ https://www.auto-powersuche.de/ https://www.digitelmobile.nl/ https://www.pc-legeres.de/ https://www.teuto-finanzen.de/ http://www.rapidpcfix.co.uk/ http://www.byeve.de/ https://www.adrian-bonn.de/ https://www.malente-brodersen.de/ https://www.hemrotech.de/ https://www.metallbau-gaertner.de/ https://www.pestalozzinet.de/ http://www.paalman-tempelman.nl/ http://www.kaniko.de/ https://www.hi-drispenstedt.de/ https://www.teuto-finanzen.de/ https://www.kredit-quality.de/ https://www.euro-logging.de/ https://www.josephgrill.nl/ https://www.metallbau-gaertner.de/ https://www.securus-peine.de/ https://www.frank-weisser.de/

TOP