Asansör Bakım Hizmeti

        

EĞİTİMLİ UZMAN KADROSU İLE GÜNTEK ASANSÖR HER ZAMAN MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ İÇİN ÇALIŞIR.

 

7/24 ACİL GSM: 0 533 764 73 50

Tel:0 416 214 15 95  Faks:0 416 214 15 98

 

Güntek Asansör olarak tesisini tamamladığımız ve bakım hizmeti verdiğimiz asansör ve yürüyen merdivenlerinizin periyodik bakımını yaparak 7/24 arıza ve kurtarma hizmeti vermekteyiz.

 

Güntek Asansör montajı olmayan bir asansörün bakımı için talep geldiğinde ise öncelikle tesisin kapsamlı bir incelemesi yapılır. İnceleme sonrasında düzenlenen Teknik İnceleme Raporu doğrultusunda yapılması gerekli olan işlemler tarafınıza bir teklif halinde sunulduktan sonra bu işlemlerin yapılmasını kabul etmeniz halinde asansör periyodik bakım sürecine dahil edilir. 

 

Bu hizmet deneyimli, işinde uzman ekibimiz tarafından asansörünüzün tam kapasiteyle ve sorunsuz çalışması için verilmektedir.

 

Arızalara en geç 4 saat içinde müdahale etmek kalite hedeflerimizin başında gelmektedir. Bakım, arıza veya modernizasyon sırasında değistirilen parçalar 2 yıl garantilidir.

 

Bakım, arıza veya modernizasyon sırasında değistirilen ya da geliştirilen parçalar, asansörünüzün tam kapasite ve maksimum verimle çalışmasi amacıyla yurt dısından getirtilir ya da yurtiçindeki en kaliteli yerlerden seçilir. Böylece asansörünüz maksimum verimle çalışır.
 

Bakım ve servis konularında daha detaylı bilgi için lütfen iletişim numaralarımızı arayınız.


ürün ayrıntısı için ürünlerin isimlerini tıklayınız

https://www.westamatic.de/ https://www.anton-heim.de/ https://www.teuto-finanzen.de/ https://www.wohnungen-lorch.de/ http://www.hoenskliks.nl/ https://www.ross-cosmetic.de/ https://www.dreherei-glock.de/ https://www.vu-optimierung.de/ https://www.young4mation.de/ https://www.campdragan.com/ https://www.flomaq.de/ https://www.aktionspreisforum.de/ https://www.dreherei-glock.de/ https://www.vuongdesign.nl/ https://www.tewes-grafik.de/ http://www.laserhaircare.nl/ https://www.josephgrill.nl/ https://www.edinstwo.de/ https://www.malente-brodersen.de/ https://www.crashman.nl/ https://www.philippjaehnel.de/ https://www.maxtreppen.de/ https://www.fedelespain.com/ https://www.ekskuus.nl/ http://www.chariotsofthedead.com/ https://www.brockvilleinfo.com/ https://www.deverzinner.nl/ https://www.esmoebel.de/ https://www.hp-berufshilfe.de/ https://www.auto-powersuche.de/ https://www.digitelmobile.nl/ https://www.pc-legeres.de/ https://www.teuto-finanzen.de/ http://www.rapidpcfix.co.uk/ http://www.byeve.de/ https://www.adrian-bonn.de/ https://www.malente-brodersen.de/ https://www.hemrotech.de/ https://www.metallbau-gaertner.de/ https://www.pestalozzinet.de/ http://www.paalman-tempelman.nl/ http://www.kaniko.de/ https://www.hi-drispenstedt.de/ https://www.teuto-finanzen.de/ https://www.kredit-quality.de/ https://www.euro-logging.de/ https://www.josephgrill.nl/ https://www.metallbau-gaertner.de/ https://www.securus-peine.de/ https://www.frank-weisser.de/

TOP