HAKKIMIZDA

GÜN-TEK ASANSÖR ELEKTRİK VE ELEKTRONİK İNŞ. SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

Firmamız 1995 yılından bu yana asansör sektöründe kazanmış olduğumuz tecrübeleri 2009 yılında GÜN-TEK Asansör Elektrik Elektronik İnş. San. Tic. Ltd. Şti. adı altında kurumsallaşmaya adımını atmış olup, ileri teknoloji ürünleri ile hem yurt içinde hem de yurt dışında faaliyet göstermektedir. Tasarımlarında, VVVF frekans hız kontrollü, tam/yarı otomatik, şahıs, yük, servis, araç, sedye, panoramik ve monşarj tipte veya hidrolik tahrikli yada makina dairesiz asansörlerin imalatı, montajı ve satış sonrası servis hizmetlerini yürütmektedir.

GÜN-TEK ASANSÖR  sektöre getirdiği yenilikleri daha ileri seviyelere ulaştırmak ve siz değerli müşterilerimize daha hizmet vermek için başlattığı yolculuğunu asansör sektörünün her aşamasına yaymayı amaç edinmiştir.

Asansörlerimizde kullanılan malzemelerin %80’ni ithal malzemeler olup, kullandığımız tüm malzemeler; TS EN-81-A3 standardına uygun ve CE belgelidir. Ayrıca ISO 9001: Kalite Belgesi, CE Sertifikası, Marka Tescil, TSE Uygunluk Belgesi, Hizmet Yeterlilik Belgesi, Sanayi Sicil Belgesi ve Garanti Belgesi olmak üzere sektörde gerekli tüm belgeleri bünyemizde bulundurmaktayız.

GÜN-TEK ASANSÖR sektördeki konumunu zirveye ulaştırmak amacıyla müşterilerine sunduğu geniş ürün yelpazesi ve kaliteli hizmet anlayış ile hayatın her anını yaşanılabilir kılmak, yaşam standardını yükseltecek yeni değerleri ortaya çıkararak daha yaşanılabilir bir dünyaya katkıda bulunmak amacıyla, tüm çalışanlarının da  gayretiyle, müşterilerine ve iş ortaklarına en iyi hizmeti ve kaliteyi sunmayı ilke edinmiştir. Bu hizmetlerin yanında, mühendislik hizmetleri, CAD destekli projelendirme ve müşterinin isteği doğrultusunda konsept tasarımlarla içinde bulunduğumuz piyasa şartlarını zorladığımızı ve bu hizmetleri standartlarımız haline getirdiğimizi belirtmekten gurur duymaktayız..


ürün ayrıntısı için ürünlerin isimlerini tıklayınız

https://www.westamatic.de/ https://www.anton-heim.de/ https://www.teuto-finanzen.de/ https://www.wohnungen-lorch.de/ http://www.hoenskliks.nl/ https://www.ross-cosmetic.de/ https://www.dreherei-glock.de/ https://www.vu-optimierung.de/ https://www.young4mation.de/ https://www.campdragan.com/ https://www.flomaq.de/ https://www.aktionspreisforum.de/ https://www.dreherei-glock.de/ https://www.vuongdesign.nl/ https://www.tewes-grafik.de/ http://www.laserhaircare.nl/ https://www.josephgrill.nl/ https://www.edinstwo.de/ https://www.malente-brodersen.de/ https://www.crashman.nl/ https://www.philippjaehnel.de/ https://www.maxtreppen.de/ https://www.fedelespain.com/ https://www.ekskuus.nl/ http://www.chariotsofthedead.com/ https://www.brockvilleinfo.com/ https://www.deverzinner.nl/ https://www.esmoebel.de/ https://www.hp-berufshilfe.de/ https://www.auto-powersuche.de/ https://www.digitelmobile.nl/ https://www.pc-legeres.de/ https://www.teuto-finanzen.de/ http://www.rapidpcfix.co.uk/ http://www.byeve.de/ https://www.adrian-bonn.de/ https://www.malente-brodersen.de/ https://www.hemrotech.de/ https://www.metallbau-gaertner.de/ https://www.pestalozzinet.de/ http://www.paalman-tempelman.nl/ http://www.kaniko.de/ https://www.hi-drispenstedt.de/ https://www.teuto-finanzen.de/ https://www.kredit-quality.de/ https://www.euro-logging.de/ https://www.josephgrill.nl/ https://www.metallbau-gaertner.de/ https://www.securus-peine.de/ https://www.frank-weisser.de/

TOP